Atsss kérdése:

A Splinter Cell Blacklist Ultimate Edition játék elfut 12Gb-os PS3-on? Rá van írva hogy nem de találtam a neten olyan PS3 csomagot amiben a 12GB-os modellhez ezt adják ajándékba.

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 16:10
 1/3 TaKy99 ***** válasza:

A tok hátsó borító szerint 1GB a helyigénye, azaz fel kell, hogy férjen rá. Hacsak azóta nem adtak ki több 10GB Patch-et hozzá, amit le kellene hozzá tölteni...

Mert ebben az esetben csak az alap, single player mission játékkal tudsz játszani, mert a multihoz mindig a legfrissebb patch kell.

2014. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A dobozon azt írja majdnem 9700mb szükséges.
2014. dec. 16. 09:59
 3/3 TaKy99 ***** válasza:

Akkor én más tokot néztem (nem az ultimate-t). Vagy egy korábbi kiadást. (Google-n kerestem rá)


Viszont a 9700MB biztosan nem fér fel a 12GB-osra, mert annak csak 9300MB a szabad tárhelye egy szűz rendszeren.

2014. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!