Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad Mini VS. IPad Mini Retina?

IPad Mini VS. IPad Mini Retina?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról van szó, hogy saját magam gyűjtögetek pénzt egy ideje, és egy iPad Minire gyűjtök. Mivel elég nehézkes a gyűjtögetés arra gondoltam hogy vagy veszek újonnan egy iPad Minit vagy pedig egy hasznákt Retinát, de nem tudok dönteni. Osztálytársamnak Retinája van, ő mindenképpen azt ajánlja, még akkor is, ha csak használt készülékre van pénzem.

2014. dec. 12. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

iPad mini:

szar. Szimplán szar. Lehet nem annyira lassú, de szörnyű a kijelzője. Aki azt mondja nem jó a kijelzője, az vagy elfogult, vagy csak nincsenek olyan nagy igényei.


Ingyen sem kéne sima iPad mini, szóval csak azt tudom ajánlani, hogy inkább vegyél használt retinát, mint a simát.

2014. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

iPad használtan? uram isten...

Én újonnan vettem IPad Mini Retina-t és kb 3 hét alatt beadta a kulcsot..

Megcsinálni nem tudták....

Belefektettem egy Navon Predator 8 tabletbe még a mai napig tolom vele és érdekes a Navon "állítólag" kínai vacak de még is tartós..

2014. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mahhoo3-3 ***** válasza:

Tudom h nem irtad de ipad mini 3 ra ne is gondolj, 100€ csak egy ujjlenyomatleolvasoert...

Az aipad mini 2 kell neked. Sokkal jobb. Másold be a kerdesed cimet youtubeba es kijönnek a videók, azokban altalaban mindet elmondanak (kb az ilyen 10percesekben) ja meg feltételezem h tudsz angolul. Ha nem akkor hagyd a fenébe es vedd meg a retinat.

2014. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!