Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen balettet ajánlótok?...

Milyen balettet ajánlótok? Androidos vagy Windowsos a jobb eben az ár kategóriában:40 000-50 000 Ft Tabletekre is lehet használni USB élosztót? A Windowsos tableteken van flas? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

olyan tablettet keresek amit tv re lehet kötni lehetőleg ( ez nem elsődleges, de azért jó lenne) és képes vinni játékokat ,meg az akkumulátor is jó bírja. Árban 40- 50 ezer körül .Nem szeretnék gagyit venni amit 1 hét múlva vihetek vissza szervizbe hanem hosszú távra gondoltam .(interneten nem szeretek vásárolni bolt átvehetőt keresek.)


Edig Windows használtam (Nokia lumia 520 Windows Phone 8.1) tudom a tebleteken számítógépes verzió van ,de ott is van ilyen játék áruház mint telón vagy netröl kell tölteni rá számítógépre készült játékot? A Windowsos tableteken van flas?


Androidra tudom vannak ingyenesen letölthető apk szóval az ezért részemről neki ez egy piros pont mert a Windows phora xap van aminek telepítéséhez fejlesztői felhasználó fiók kell.


Tabletekre is lehet venni USB élosztót? és androidos tabletre ugyan úgy lehet használni egeret és billentyűzetet?


Freetab 8025-re gondoltam az milyen mert ha tabon számítógépes operációs rendszer van akkor szerintem az 1 gb ram kevés nem? Meg Samsung Galaxy Tab 4.7.0?


Én film,videó nézésre kisseb játékokra Facebook e-mailre szánom meg ha van éprá nyák tervező program vagy legalább is kapcsolási rajzot készítő program az előny.


(bocs ha van helyes írási hiba telefonról írtam)



#Windows #vásárlás #Android #USB #tablet #android vagy windows
2014. dec. 13. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz az oprendszer, mint a számítógépeken.
2014. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

bocs a kérdés 2. szavát elírtam :(

*tabletett

2014. dec. 13. 19:55
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz ? menyivel más ? melyik a jobb az android vagy a Windows balettre?(játék, stabilitás szempontból?)
2014. dec. 13. 19:58
 4/10 A kérdező kommentje:
nem hisszem el megint elírtam huu -.-
2014. dec. 13. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Totál más a számítógépekéhez képest, a tabokon és a telefonokon közel egyforma van. Pc játékokat nem fog vinni, rendes USB bemenet nincs rajta. A Windows stabilabban működik, mint az Android, de nincsenek rá tört játékok.
2014. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És akkor melyik operációs rendszer ajánlatós .Ugy halottam hogy a tableteken nem jó a Windows ez mrlenyire igaz? Az android jobb? akkor tudtok irjatók valami konkrét tablet nevet is lécci.eddigi válaszokat Köszönöm egy barátom informált fére aval, hogy ugyanaz az operációs rendszer van gépre és tablettre.( ő is tablett vásárlás előtt áll)
2014. dec. 13. 21:43
 7/10 Jófej:D ***** válasza:
Vannak olyan windowsos tabletek amikre teljes értékű windows 8 van, de azok drágábbak. Én ilyen árban androidot ajánlom. Usb elosztó nem tudom hogy működik-e.. Billentyűzetet, egeret, én usb-n keresztül kötöttem már rá (de nem egyszerre :)) és úgy tudom hogy bluetoothos egerek, billentyűzetek is vannak, de én ezeket még nem próbáltam.
2014. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem androidos tabom volt illetve lesz is ,lehet hozá kapni billentyüzetet,és egérel is megy .androidra rengeteg játék van ,ingyenes és fizetös is .

[link]

wifis tabletek itt tudsz választani közülük,és személyes átvétel is van .

2014. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem ilyen lesz [link]
2014. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.írjatok kérlek olyan tablet nevet ebben(40 000-50 000 ft körül) az árban amiben van hdmi kimenet 4 magos proceszor (minimum 1 ghz es)1gb ram lehetöleg 7 colos képernyövel.
2014. dec. 14. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!