Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tudnátok ajánlani? Elromol...

Mit tudnátok ajánlani? Elromolhat, lehet valami baja?

Figyelt kérdés

A történet röviden: Van egy használt PS3 Super Slimem (csúszkás fedelű), melyet használtan vettem Németországból. Tökéletesen funkcionál, csupán 3 kisebb problémám van, mely lehet, hogy csak engem zavar, de gondoltam megkérdek mást is, hogy iritálja-e. Szóval a problémáim a következőek:

1. Nagyon irritálónak tartom, mikor a BD lemez behelyezése után a csúszka a visszahúzása után nem kattan be a helyére, és ezért vissza kell húznom, majd megint benyomnom (erősebben). Más PS3 Super Slim tulajoknál is felszokott lépni ez a "jelenség" ? Attól tartok, hogy az ilyen "tökéletlen", be nem kattanó becsukásokkor károsodhat a fedél/csúszka. Ha erőseben húzom(hogy jól kattanjon be), akkor felléphet valamilyen meghibásodás, kár?

2. A Blu-Ray lemezek behelyezése. Tisztában vagyok vele, hogy a BD-k nagyon vékonyak és törékenyek. Épp ezért mindig attól tartok, hogy a lemezek kivételükkor, behelyezésükkor megsérülnek, esetleg eltörnek. Jogosan aggódom, vagy a BD-k kibírnak ennyi strapát, és nem lesz bajuk ilyen helyzetekben?

3. Tudom, hogy az első két eset a sima Slimeknél nem merül fel, ám az 500 GB mégis csábítóbb, mint a 320 :). Azonban ez a probléma (problémám) nem a konzolban van, hanem a kontrollerben. Személyszerint idegesítőnek találom a PS gomb benyomásának érzéktelenségét (jó, tudom, hülye szó, ez jutott most az eszembe :p). Egyszerűen nincs annál idegesítőbb, mikor multiban be megakarod nyitni az XMB- menüt és csak harmadszori, negyedszeri nyomásra reagál a gomb. Például az X, kör, háromszög és négyzet sokkal érzékenyebb a PS gombnál, ezért játék közben megszokja a kezem, hogy nem kell püfölni a gombokat, ahhoz hogy reagáljanak. Mást is zavar ez? Mivel számomra ez elég idegölő tud lenni...

Bocs, hogy regét írtam, de minél pontosabban, részletesebben próbáltam elmagyarázni a problémá(i)mat :/. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm és megkérek minden Grammar Nazit és Xbox-pártit, hogy csak akkor válaszoljon, ha hasznosat mond :). Köszönöm, hogy tiszteletben tartjátok kérésem :D.


Kellemes ünnepeket!



2014. dec. 15. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!