Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külső hangkártyát érdemes venni?

Lait kérdése:

Külső hangkártyát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Zene hallgatáshoz kell mert az alaplapi hangkártyám nem elég erős.De nem tudom hogy milyen hangkártyát vegyek külsőt vagy belsőt.
2014. dec. 16. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

ASUS Xonar D1 vagy Creative Sound Blaster Xtreme.

Nem elég erős? Mit jelent ez? Nem elég hangos? Akkor erősítő kell.

Nem elég dinamikus a hangkép? Akkor egy normális hangkártya a fent említettekből.

2014. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az alaplapi hangkártya nem bírja a hangfalamat mert recseg 70%-90% -nál és nem elég jó a hangzás.De nem ez volt a kérdés hanem hogy **külső hangkártya a jobb vagy a belső?**
2014. dec. 16. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ott a hangfalad az, ami recseg.

Egyébként tökmind1, hogy a hangkártya maga fizikálisan hol van, külsőből is lehet kapni stúdió minőségű kártyát is.

2014. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hangfalnak nincs semmi baja vadi új.Azt írtam hogy az alaplapba dugom be akkor nem olyan jó a hangzása és 70%-tól recseg.De az volt a kérdés hogy melyik érné meg jobban.Tudom hogy mindegy hogy hol van a hangkártya.
2014. dec. 17. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Árban a belső kártyák magasabb minőséget tudnak olcsóbban.
2014. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ere voltam kíváncsi.
2014. dec. 18. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!