Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem indul a Sims 2 és...

Miért nem indul a Sims 2 és kiegészítései? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Még az előző telepítéskor beindult, de a mostani telepítéskor nem indul, kiadja a kék hátteret és a hibajelző hang megszólal utána lekapcsol, már próbálkoztam többszöri újratelepítés el, DirectX el, úgy hogy csak az első alap részt felrakva is ugyan azt csinálja, de ha eddig mindig elindította és tudtam normálisan játszani vele akkor jónak kell lennie a telepítőnek. Mit tegyek?
2010. febr. 2. 17:14
 1/3 anonim válasza:
Lehet a hiba a memóriában is.. Nem cseréltél véletlenül memóriát ? ? ? Ramokat ??? Ez nagyon ritka hogy nem passzol neki de elő fordul.. Vagypedig Grafikus kártya vagy codec hiba.. :-)
2010. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Memóriát nemrég növeltem(+1GB), ez ellen mit tegyek?(ha ez a hiba)
2010. febr. 3. 14:35
 3/3 anonim válasza:
Legyen egyforma Márka és Sorozatszámú Memóriád ... Pld : 2 x Kingston KVR800D2E5/1G ... Vagyis ha 1Gb ról növelted 2 Gb akkor 2x KVR800D2E5/1G .. . . Nem jó hogyha más tipusú Memóriát kombinálsz ki ..
2010. febr. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!