Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Frissen vásárolt Magic remote...

Frissen vásárolt Magic remote OK gombja miért nem működik? (LG)

Figyelt kérdés

Tegnap vettünk egy ilyen varázslatos távirányítót, rögtön a párosításnál gondok akadtak. A használati utasítás szerint az egészet úgy kell kezdeni, hogy az OK gombot (görgőt) le kell nyomni. Erre a TV semmit sem reagált, de pl. a hangosítás meg a kikapcsolás működött. Vissza is vittük a boltba, minden gond (és kipróbálás) nélkül kaptunk egy másikat. De ugyanúgy nem boldogulunk vele.

Mi lehet a megoldás? Esetleg a TV nem kompatibilis vele? (Valami 2013-as LG csúcsmodell.)



2014. dec. 20. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A magic remote kapcsolókon sokszor van egy "pair"/"pairing" gomb az alján(olyan amit tűvel kell benyomni). Viszont mindegyiken működik a kikapcsolás gomb enélkül is. De így nem tudom. Mi a remote és a TV típusa pontosan?
2014. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talan hulye kerdes, de az usb vevojet bedugtatok a tv 1-es usb portjaba ?
2014. dec. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A távirányítón semmi kiegészítö pairing gombot nem találtam, meg valószínüleg a papírjai is írnának róla, ha lenne.

A második kérdés nem hülye kérdés, valóban nem dugtuk be az USB-vevőt, ugyanis nem kaptunk ilyet hozzá. (De "a doboz tartalma" sem írja, hogy kéne lennie.)

A TV típusa LG 47LN575S-ZE,a távirányító pedig AN-MR500.

Segítségetek nagyon köszönöm!

2014. dec. 21. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg ilyen volt [link] , ehhez adtak usb vevot . A taviranyitod leirasaban szerepel,hogy egyes modellekez szukseg van vevore [link] ,de valoban nem jar hozza a csomagban .
2014. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom az LN575s 2013-as modell MR500 pedig csak 2014-es tévékhez jó. Szerintem, neked erre lenne szükséged: [link]
2014. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor beszerzek egy régebbit is:(

De azt már tuti nem a MediaMarktból. Meglepő, hogy ilyen drágák és mégis milyen flegmák az eladók, azon túl, hogy a legkevésbé sem segítőkészek. (legalábbis Szhelyen.)

2015. jan. 13. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!