Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagyon gyenge a netem és a...

Nagyon gyenge a netem és a wifim is akadozik ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy gép a másik szobába és arról kábellel vittük át a masik géphez a netet (2 gép, 2 külön szobába és mind a 2-höz kéne net) de nagyon lelassult.Folyton elmegy nagyon legyengül és még a wifi is olyan hogy rácsatlakozik de nem tudom használni mert csak azt mutatja h rajta van.Van olyan hogy az egyik gépen elmegy és csak a másikon lehet használni.Mind a 2 gépnél van Wifi is.

2014. dec. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szomszédok vagyunk. kb. fél éve, amióta többet fizetünk az internetért, azóta ugyanezt tapasztaljuk (t-online). Ők már bevezették az internetadót.
2014. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen erős a net?(mbit/s). Mielőtt átvittétek a másik gépre a netet, azelőtt is ilyen lassú volt, vagy csak most kezdődött.

Ilyenkor a net teljesítménye megosztódik, és alapból gyengül.Ha meg mindkét gépet ugyanakkor használják netezésre akkor még rosszabb.

2014. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: Hat remélem lehet valamit tenni ellene és ez nem a netadó kezdete :)

2. kommentelő: Annyit tudok hogy utorrentbe a letöltésnél a maximum az 2,8 de az szerintem MB.Elötte is lassú volt meg, volt hogy elment de az tűrhető volt.Most nagyon lassú.De a gép-em is nagyon régi lehet azis közrejátszik meg mindíg lefagy.Lehet le is kéne kódolni csak azt nemtudom hogykell.(hogy ne lopja más és ne gyengítse)

2014. dec. 20. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lefagy a régi gép, akkor lehet hardveres hiba, valami már eléggé elkopott benne. Az is lehet, hogy újra kellene telepíteni a Windows-t.
2014. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az lehet mert nagyon lassú a gép.Meg régi is, nem lehet hogy nem is a nettel van a baj hanem maga a szamítógép lassan kezeli a dolgokat?Olyat csinál hogy megnyitnék egy facebook-ot és kb 5 percet kell várni és nem túlzok!
2014. dec. 23. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!