Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus MemoPad 7 ME70C tabletem...

Asus MemoPad 7 ME70C tabletem kijelzője nagyon fárasztja a szemet. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Van egy asus memopad 7 me70c tabletem. Betekintésiszöge elég gyenge szinte csak szemből nézve ad jó képet. Viszont ha oldalra forgatom, a kijelzőn semmi hiba, elkezd nagyon fájni tőle a szemem és kellemetlen érzés. Probáltam már a fényerőt lejjebb venni de semmi haszna. Továbbá nagyon fényes az előlap. Eléggé tükröződik, lehet ez zavarja a szemet?


Valakinek volt már hasonló problémája?


Esetleg egy matt kijelzővédő fólia mehgoldhatja a problémát?


Bármilyen nevetségesen is hangzott, a kérdés komoly tehát olyan válaszokat kérnék és jó lenne minél hamarabb.


Előre is köszi!:)



2014. dec. 25. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz a szemed.
2014. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tesómmal is kipróbáltuk nekiis ugyanilyen tabja lett és ő is ugyanígy látja:/
2014. dec. 25. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
A havernak is ilyen van. Az is ilyen szar. Nekem WaytecQ xtab 7x. Semmi probléma vele ezzel.
2014. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig pontosan ugyan olyan kijelző van benne...
2014. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És haverod mit tud vele csinalni? Sikerult neki valahogy megoldani?
2014. dec. 26. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!