Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Erősítő és új Autós rádió bekötése, de hogyan?

Kaptam karácsonyra egy pioneer erősítőt, és egy új rádiót is.

A rokonom akitől kaptam be is kötötte, de valamiért sípólt, és mindenre reagált mint például ha elakadásjelzőt bekapcsoltam azt a hangfalokon keresztül hallottam kattognai és így tovább...

Az aksira volt kötve, és a magnóből rca kábellel. Féltem nehogy valami baja legyen, így inkább kiszereltem... Bekötötem a magnót simán a kettő hangfalra, bár igaz úgy szól mint egy szokol rádió...

a régi cd-s rádiót olyan jól betudtam állítani, sőt annak volt külön mélynyomó kimenete is, és arra volt rákötve, azonban sokal jobban szól minte ez az új technológia...

Már a fene kivan vele... Na mindegy de erősítő nélkül hogyan tudnám erre visszakötni a mélynyomót? És megcsinálni rendesen?

Köszönöm ::: :)

2014. dec. 26. 10:57  Privát üzenet  

A válaszok
dirtboy nevű felhasználó válasza:

rokonod nem jól kábelezte be és össze szedte a zajokat,ezeket nevezik generátor zajnak autóhifinél.

az történik hogy mágneses tér van az elektromos vezetékek közül vagy egyéb elektromos berendezés körül és ha közel hozzá vezetsz el egy rca-t pl akkor bezavar az rca-n futó jelbe amit végül a hangszórókon fogsz viszont hallani.

ha ti nem tudjátok rendesen bekábelezni a kocsit,kikerülve ezeket a zaj forrásokat akkor vidd hifi műhelybe inkább.

az sem mindegy hogy az erősítőt milyen sorrendben kábelezed be.

egyébként mi a fej és az erő típusa?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2014. dec. 26. 11:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pioneer Gm 222 Fajta új erősítő, és a magnó, valami névtelen usb-s stb... Valőszínűleg kínai, de most csak a magnóra van kötve a 4 hangfal és úgy szól mint egy... És most már a távirányító sem üzemel!

# 2/3Időpont 2014. dec. 28. 13:48 Privát üzenet
dirtboy nevű felhasználó válasza:

hát nem lep meg hogy sz arul szól,lehetőleg inkább erősítőről menjen a hangszóró hajtása,úgy azért jobb lesz.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014. dec. 28. 14:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Passzív erősítő bekötése sztereó erősítőre?
JVC rádió beállítása?
Digi műholdas tv bekötése mennyibe kerül?
Az autósrádiók bekötése mindegyiknel ugyanaz?
Autó rádió bekötése? Az autómban volt 1 jvc fejegység ezt most kicseréltem egy pioneerre és csak akkor lehet bekapcsolni amikor kontakton van, miért van ez? Hogy lehetne...
Toyota Yaris ban, nem működik a gyári rádió, FM része. Antenna természetesen be van dugva. Valami megoldást tudtok erre?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!