Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad Air (első generációs)...

IPad Air (első generációs) vagy inkább win 8-as notebook?

Figyelt kérdés

Ha csak asztali gépe van az embernek.


Leginkább filmezés, könyv, net, e-mailezés amire használná az ember,


Erre az jobb az iPad ugye?


De a notebooknak hasznát veheti később is, ha munkához kell esetleg?



2014. dec. 26. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Filmnézés nem tudom mennyire fog menni, flash és drag&drop-os fájlátvitel nélkül. Én a helyedben egy windows 8as tabletet vennék
2014. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

csakis ipad

mindent tud amit leírtál

később meg majd veszel notebook ha arra lesz szükség (ipad air árából még 1 év múlva is kijön)

2014. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Amit írtál azt tökéletesen tudja az iPad, de mégis miért lenne jobb rá az iPad?


Attól, hogy tudja még nem feltétlen jelenti hogy jobb is rá.

Még mindig PC-n a legjobb netezni vagy épp bármit csinálni, csak ha fontos a hordozhatóság akkor jobb egy iPad.

2014. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Könnyebb, kézbe lehet fogni, a laptop meg nehezebb nem tudod kézbe fogni, egér nélkül nehéz kezelni...
2014. dec. 26. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

#4


Ha végig elolvastad a hozzászólásomat (nem volt olyan hosszú, hogy félúton abba kelljen hagyni), akkor láthatod, hogy ezt írtam is: "csak ha fontos a hordozhatóság akkor jobb egy iPad".


Ha amúgy is csak otthon használnád az iPad-et, akkor mindenképp laptop (sőt, akkor már inkább asztali PC).

2014. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem van laptopom, alig használom mióta van ipadem

kényelmesebb

2014. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is van mindkettő, otthon nem lennék képes iPad-et használni, annyival gyorsabb és egyszerűbb laptopon mindent megcsinálni. Ha eltekintünk attól, hogy egy laptop többet tud, akkor is jobb egy laptop ha csak otthonra kell.
2014. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem iPad akkor jó ha bedobod a táskádba, és a parkban elkezdesz olvasgatni, filmezni. Minden máskor jobb a laptop! :D
2014. dec. 26. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan ,inkább egy win8 laptop.
2014. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!