Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv! Megvettem a GTA 5-öt...

Üdv! Megvettem a GTA 5-öt xbox 360-ra, két CD van hozzá, az egyik a telepítő a másik a play. Muszáj feltelepíteni, hogy tudjak vele játszani?

Figyelt kérdés
8gb szükséges hozzá, viszont azt írja az xboxom, hogy két giga szabad helyem van össszesen. Ez lehetséges amikor más játék nincs rátelepítve, hogy csak ennyi helyem van? Valaki valami megoldást tudna mondani?

2014. dec. 26. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszály telepíteni attól csak gyorsabban tölt be a játék,viszont ha az a 8gb amit leírtál az ilyen javítás meg stb azt telepíteni fogja és ha 2gb szabad helyed van akkor az kevés lesz.
2014. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy tudnám úgy elindítani hogy ne kelljen telepítenem? Amikor berakom a Disc 1-et(Telepítő CD),akkor azt írja hogy válasszam ki hova telepítem,de összesen ha mindent törölnék lenne 3,6gb kb. az Xboxon.Ha a Disc 2-t(Play Disc)rakom be akkor azt írja hogy telepítsem fel...Van még egy másik opció,hogy valami Storagebe mentsem,de ahhoz meg Xbox Live Gold membernek kéne lennem sajnos.Máshogy akkor nem lehet megoldani,csak ha bővíttetem a memóriáját? És ilyen létezhet hogy egy olyan készülék,ami direkt arra lett kitalálva hogy az ilyen GTA5 ultra high,meg nagyon "op" grafikájú játékokkal játszhass,azon összesen 3gb hely van?
2014. dec. 27. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor itt nincs mese hdd-t kell venni.
2014. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balóka válasza:
Vegyél egy 16gb-os pendrive-ot,és arra telepítsd!
2016. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!