Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Beépített DVB-T2 tuneres full...

Beépített DVB-T2 tuneres full hd TV-hez ugyan úgy kell vennem set top boxot, ha HD-ben akarok tévézni, ugye?

Figyelt kérdés
Angliai rokonoktól kapok egy csini kis tévét és állítják, hogy set top box nélkül is viszi a HD adást, de ahogy utána kerestem szerintem itthon nem. De azért megkérdezlek Titeket is.

2014. dec. 29. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lefele kompatibilis, működni fog.
2014. dec. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedni, de ez egészen biztos? Most voltam a media marktban kábelt venni és ha már ott voltam megkérdeztem egy eladót és ő azt mondta nem kompatibilis a magyar szabvánnyal.
2014. dec. 29. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értenek hozzá, a DVB-T2es vevővel nézhetőek a DVB-T adások is.
2014. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Akkor már csak a diginél kell intézkednem. Jelenleg a "Digi+" nevű csomag jár nekem ami a honlap szerint 96 digitális és 21 hd csatornát foglal magában. Ehhez képest 64 analóg csatornát talált a tévém. Létezik, hogy még az évekkel ezelőtt megkötött csomagot kapom ugyan az alatt a név alatt és nem "frissítették" a szolgáltatást? Eddig fel sem tűnt, mert egy 35 csatornahelyes kis tévém volt.
2014. dec. 29. 11:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen úton kapod az adást jelenleg, kábeltv vagy műhold?

Csak akkor számít a dvb-t tuner, ha a digitálsi földfelszíni adást nézed.

Kábeltv esetén dvb-c tuner szüksées, egész pontosan milyen tévéd avn?

2014. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kábeles digim van, a tévé pedig Panasonic Viera TX-42A400B. Specifikációk szerint 1 analóg, 1 digitál, DVB-T/T2 tunerrel:


[link]

2014. dec. 29. 13:44
 7/7 Gabi33 ***** válasza:

Egyik a SD másik a HDRE van!

Tehát DVB-T- DVB--T2 az fejletebb és HD lehet nézni!

Ha benne van DVB-S az sima SD

DVB-S2 az már HDra

C meg kábelra

C2 meg HDra!

2014es modellek tudja a HD

2015. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!