Milyen egeret válasszak CS:GO-hoz? (nagyjából 10-20k között) Mekkora legyen a dpi? Miért jó ha le tudom csökkenteni a dpi-t az egeremen? Hol tudnám kipróbálni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem Cooler Master CM Storm Reaper egerem van és nagyon jó és pontos pedig csak egy noname egérpadon használom,én 14000FT ért vettem neten Árukereső n keresgettem és itt találtam rá, kényelmes 3 év garanciát kaptam rá, a dpi t,4 lépcsőben tudod rajta beállítani 100 dpi is lépésekben egészen 8200 dpi ig a hozzá tartozó software segítségével amit it tudsz letölteni hozzá ha ezt az egeret választodés nyugi nagyon jó és profin össze rakott tartós és kényelmes egér cs go ban az LDLC ismert csapata is a cooler master egerét használják csak ők a Hawok típust, de árban ugyan ennyibe van, mind kettő tökéletes.
2014. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első vagyok ez az a link: ahonnan a Reaper hez tartozó software-t le tudod majd tölteni ha ezt választod [link]
2014. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!