Laptop wifi bekapcsolas Toshiba Satelite L500-D- 14W Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elnezest hogy zavarok. Surgos lenne a segitsegetek. Van korulbelul 2 eve egy Toshiba Satelite L500-D- 14W laptopom eddig jol mukodott semmi baja nem volt de 2 honapja azt irja hogy: Nincs csatlakozas Nem allnak rendelkezesre kapcsolatok alatta az hogy Hibaelharitas azt is probaltam de semmi eleg sokna probaltuk marmeg megjavitani de semmi mar kiprobaltam az Fn + F8 kombinaciot de nem valaszolt ra korbeneztunk a laptobon hogy van e meg valami fizikai gomb a ifi bekapcsolasahoz de nincs csak ez a gomb megneztuk hogy ki van e kapcsolva valami de ugyancsak semmi minden be volt kapcsolva nem tudom mi tortent mit tehetek. Nagyon aggodok mert Londonba koltoztunk es itt sem tudjak megjabvitani mert Magyar nyelven van es nem lehet atallitani mert nem engedi igy csak ratok szamithatok. Kerlek segitsetek ti vagytok az utolso remenyem.:c

2014. dec. 30. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mehetett meg maga a vevo? A gep nem volt szetszedve es a wifi modul nem lett visszadugva? Driverek rendben vannak? Oprendszer a 2 ev alatt lett cserelve? Ha nem, akkor egy csere nem oldja meg a dolgokat? Ha megis a modullal lenne gond Londonban nem tudnak laptopot javitani?
2014. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt nagyon sokat jelent utana nezzek az op rendszernek talan az a gond igen. majd jelentekezzem koszonom.
2014. dec. 31. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!