Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Saját hibámból betört a...

Saját hibámból betört a TESCO-ban vásárolt tabletem kijelzője. Garancia van rá. Így is kicserélik?

Figyelt kérdés
Kèrlek segítsetek!

2015. jan. 1. 04:36
1 2
 11/15 homo ludensz ***** válasza:
Nem tudom kik és honnan jöttek le a falvédőről de elektronikai szaküzletben kb. 2 éve vettünk egy Lg. tv. monitor -t közel százezerért mer akkor még annyiért adták és a pénztár után a pultnál oldalt felbontották csak hogy le bélyegezzék a garancialevelet. Hogy pixel hibás e vagy sem ilyesmi nem érdekelte őket. Pedig ők hagymát,krumplit nem árulnak csak elektronikát. A Tescóban tavaly vettem egy fejhallgatót s a pénztárnál ki sem vette a pénztároscsaj csak valamit mondogatott hogy a blokkot tegyük el mert azzal lehet reklamálni. Minél előbb menjél vissza és próbáld meg! A Tesco nem fog belerokkanni ha kicseréli. Igyekezz mert minden nap halványodik az esélyed.
2015. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Süle Dominik válasza:
Vidd vissza szerintem egy probát megér!
2015. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Hogy pixel hibás e vagy sem ilyesmi nem érdekelte őket."

Ez igaz, de pixelhibát, ha belegebedsz se tudsz Te csinálni.

Törést viszont akárki, ugye.

Meg: ha reggel veszed és délután viszed vissza, hogy törött volt, akkor még van esélyed.

De több nap múlva vetted észre, hogy törött?

Nem védek senkit, de gondolkozz józanul.

Ettől még egy próbát megér, az nem kerül semmibe.

2015. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 homo ludensz ***** válasza:
Ma meg már nyitva volt a Tesco ha jók az értesüléseim és tökölni azt lehet csak nem vezet eredményre.
2015. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok. Csak én nem le ejtettem hanem hazafelé uton elcsusztam a jeges járdán és a táskámban volt a tablet és berepedt az érintő panelje. Kiváncsi vagyok hogy megcsinaljak e garanciásan.
2015. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!