Xbox 360 slim flash live probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most vettem magamnak egy flashelt 4gb-os xbox 360 slim-et. Nem nagyon értek hozzá, de azt tudom, hogy a liveot messze kerüljem el. Csináltam egy "offline" profilt (nem kért se email címet, se jelszót), csak ott van a nevem és egy szürke karakter. Hogy lehetne megcsinálni, hogy máshogy nézzen ki? Le kellene töltenem valamit? De, ha csatlakoznék az internethez vele, egyből egy xbox live frissítés ugrik be, ha meg frissítem lehet rögtön bannolják vagy ugrik a flash. Engem a Live és a multiplayer része nem is érdekel, csak egyedül akarok játszani. De akkor így is lehet vele játszani, hogy internet nélkül csináltam egy profilt? Ha frissítem akkor bannolják vagy ugrik a flash? És ha nincs belsőtárhelye akkor pendrive ra is lehet menteni? (a pendrive-ot felismerte az xbox és a profilt már arra csináltam)

2015. jan. 1. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nincs live előfizetésed akkor nyugodtan felmehetsz internetre de semmit nem tudsz csinálni, a frissítés miatt ne aggódj nekem se ment el a flash (lt2.0 és lt3.0 se).
2015. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!