Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A szüleim miért nem engednek...

A szüleim miért nem engednek lol játékkal játszani?

Figyelt kérdés
Azért nem értem mert a lol 12- es játék és 12 éves vagyok mások 8 évesen ezzel játszanak.

#lol.12 éves
2015. jan. 1. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, pont azért. Az csak a bébiknek való. Te meg már egy nagy szamár vagy. Játszál mással!
2015. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Külön engedélyt kell rá kérni?
2015. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy legyen életed később. Ezek az online játékok arra mennek ki, hogy folyamatosan játssz velük, és költsd rá a pénzed minél nagyobb részét. Nem ellened mondom, de 12 évesen erre különösen sok esélyed van még.
2015. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez meg egy általánosító baromság. 12 évesen is imádtam a játékokat 21 évesen is így vagyok. Jelenleg eredeti WoW-on játszok. De ettől még van egy csomó barátom, sok társaságba megfordulok és szívesen látnak. Az meg mindenkinek a maga feladata vagy felelőssége meghatározni hogy mire mennyi pénzt szán.
2015. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 És gondolod egy 12 éves gyerek felelősségteljes döntést fog hozni? Én is korán kezdtem játszani, de akkor még nem nagyon voltak online játékok, meg IAP.


Az meg, hogy Te így jöttél ki a dologból, megint más. Ettől még nem a másik oldal lesz az, ami közhelyes, stb. Téged úgy neveltek, Őt meg így nevelik. Mindkét irány járható.

2015. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!