Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zongoráról?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy elektromos zongorát, de ezt a márkát nem ismerem.


[link]



2015. jan. 2. 15:55
 1/7 anonim válasza:
Off: Az elektromos zongorák hangzása átlagban elég rossz, inkább vegyél pianínót!
2015. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha már elektromosat szeretnél (előnyei, nehezebben hangolódik el, kisebb helyet foglal, könnyebb a szállítása stb.),

javaslom, ezek közül válaszd ki a számodra a legmegfelelőbbet:

[link]

2015. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom :) Minden vágyam egy pár millás versenyzongora :D de hely és pénzhiány miatt, egy elektromossal indítanék :)

Yamaha volt az első választásom, arról tudom, hogy k****jó :D de erről a Classic-ról nem tudom semmit.

2015. jan. 2. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:

nem ismerem, soha nem hallottam a hangját, uis, magyar-országon egyik neves hangszeráruház sem forgalmazza(-ta), de itt, a vásárlók, nem írnak róla kifejezetten, rosszakat....

[link]

(de személyesen én, ebben az árban maradva, pl. egy használt Yamaha-t választanám!

...a gyakorlatban naponta ezt használva állítom, hogy megbízhatóbbat ebben az árkategóriában nem kapni.)

próbáltam volna ezt, (utólag kiderült, kínai gyártású!) is:

[link] (jelenleg 187 ezer Ft)

de, ezt a választ kaptam (az értékesítési vezetőtől) "őszintén szólva, ha a kettő közül kellene választanom, akkor biztosan a Yamahát választanám. Elsősorban a minőség és megbízhatóság lenne az, ami a Yamaha felé irányítja a döntésemet."

Ha kérdése adódik bátran írjon, vagy hívja az ingyenes számot:

info@muziker.hu vagy 06/80 109 749

(NEM bántam meg, hogy hallgattam rá...!)

2015. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írországban tartózkodom jelenleg, itt bármikor meg tudom rendelni ezt a no name érdekességet. Néztem jópár videót neten erről is meg a Yamahakról és gyorsan el is sikerült dönteni, hogy csak és kizárólag Yamahat akarok venni :)
2015. jan. 2. 21:25
 6/7 anonim válasza:

Jól teszed. Nekem volt szerencsém sok akusztikus hangszerhez, de egy sem volt köztük, amiért odaadnék például egy Yamaha YDP 162-t. :-) Pedig volt köztük 10 millás hangszer is..

Ismeretlen gyártó ismeretlen hangszere lehet akár még jó is, de kipróbálás nélkül baj lehet belőle. Illetve ha bármi baj van vele, nem biztos, hogy tudod hová vinni. A Yamahával nem lősz mellé, de legalább ilyen jó a Kawai MP-6, ott még egyéb hangszínek is rendelkezésre állnak a briliáns zongorák mellett. Vagy a Roland bármelyik kalapácsmechanikás zongorája... Ezek mind döbbenetesen jól szólnak és a billentésük is hozza az akusztikus zongora érzetét.

2015. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kommentet, nagyon fullos! :)
2015. jan. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!