Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalat vegyek? Mini...

Milyen hangfalat vegyek? Mini Hi-Fi vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itthoni felhasználásra szeretnék valami hangfalat venni (Max 40) csak sajnos elég buta vagyok a témában. Első körben az lenne a kérdésem, hogy nézegettem a mini Hi-Fiket csak sok vélemény alapján nem szólnak olyan jól mint amennyit elkérnek értük. Megéri értük kiadni a pénzt? Ha igen valami megbízható márkát tudnátok ajánlani? Apropó.. ha ez fontos szeretem az erőteljes mély hangzást.

2015. jan. 2. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted a sok mélyet, reflex nyílásos mélyláda kell neked. Házibulira, vagy pc mellé,stb? 2.0 vagy 2.1 , esetleg másra gondoltál? Kuldhetnél linket, mit néztél ki.
2015. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pc mellé szeretném. Egy sony mhc-ex700 mini hi-fit nézegettem.
2015. jan. 3. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:

pc mellé 40 ért vennék egy aktív studió monitort. NEkem a lakást, szobát jól beszólja. Minőségi, és ha zenét szerkesztek is nagyon jól jön.

pl.: Alesis Elevate 3 vagy 5.

2015. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Hogyha pc mellé, ne vedd meg, amit kinéztél, mert annak van lejátszója is, amit felesleges megvenni.

Hogyha kijon a pénzbol, veddmeg azt, amit az elottem lévo mondott-Alesis Elevate.

Hogyha viszont szereted a mélyet, vegyél hozzájuk egy mélyládát is.

2015. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van a kis elevate-ben elég mély. Tapasztalatból mondom.

Nem is értem hogy sokan miért vesznek játék hangfalakat drágán, amikor abban az árban sokkal jobb minőség is van.

2015. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!