Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki vett már ebay-en ilyen...

Valaki vett már ebay-en ilyen olcsón 2 dines fejegységet?

Figyelt kérdés
5-6 ezerért találtam dvd,gps-es fejegységeket tolató kamerával is! Mi ezekben a buktató hogy ilyen olcsók??

2015. jan. 3. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az jó kérdés, mert ott mindent meg lehet venni 3-szor olyan olcsón mint máshol.
2015. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
linkeld be
2015. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


nem vagyok nagy angolos.. a buy it new, ezek a fix árasok úgy tudom.amiket linkeltem ingyen is postázzák.szóval elég olcsóak,persze a minőség gondolom meglátszik az árban.

2015. jan. 3. 21:51
 4/9 anonim válasza:
Még nem tudom, de holnap szállítási határiőd :) vagy kamu és fel sem adtak semmit, vagy feladtak valamit ami véletlenül sem az ami, vagy lopott. Másra nem tudok gondolni, de legroszabb esetben is reklamálok az ebay-nek és visszautalja a pénzt.
2015. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:
ezek hulladékok,ilyet nem kéne venni
2015. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mit jelent az hogy hulladék? Használhatatlan szar, vagy a leírtaknak megfelelő "eredeti kínai minőség"?
2015. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dirtboy ***** válasza:

azt jelenti hogy vagy hibásan kapod meg vagy nagyon hamar az lesz.

hangminőségileg minősíthetetlen kategória.

nem hiába ilyen árazásúak

2015. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nemtudom, mert például amilyet én rendeltem pont ugyan olyan 70-100 ezerig van csak... halvány gőzöm sincs hogy lehetett ezt leütni 6300-ért de HA megjön akkor majd kiderül. Kíváncsi leszek a buktató részére a dolognak :)
2015. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló,van valami buktató? és igen valóban ilyenek vannak fent több tíz ezrekért is!
2015. ápr. 2. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!