Alma s2200 SAT usb?

Figyelt kérdés

Van egy alma s2200-as belteri egysegem amin van usb bemenet es a dobozon fel van tuntetve hogy lejatsza a xvid meg a hasonlo tipusu fajlokat . Radugtam az usb-t es a zenet lejatsza de a xvid formatumu videot nem . Miert nem?

Van egy dvd lejatszom amit scart-tal at tudok vinni a tvm-re de ennek elvesztettem a taviranyitojat es egy gombot meg kene nyomnom rajt ,hogy usb-re valtson . Hogyan lehetne valahogy megoldani hogy usb-rol tudjak filmet nezni ?



2015. jan. 4. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Műszaki adatai között én találtam, hogy Xvid-et is tud lejátszani..
2015. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oke de amikor radugom a pendriveot nem hozza ki a fajlt mintha ures lenne a pendrive
2015. jan. 4. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:

A tabletemen a zenelejátszó csak azokat fájlokat mutatja, amelyeket le tudna játszani, minek mutogatna mást is?

Olyat, amivel nem tud mit kezdeni?

2015. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!