Mi lehet a probléma? Koax kábelen jönnek a tv adók, amit a videomagnóba dugok, a videoból másik kábel megy a tvbe. , folyt.

Figyelt kérdés
ha simán a tvt kapcsolgatom tökéletes a kép, de ha a videón kapcsolgatok az összes adó nagyon rossz minőségben jön be pár napja. A berakott videokazettát is rossz minőségben játsza le, ha kihúzom a koaxot a videoból tökéletes lesz a kép. Négy évig tökéletesen működött így, nem állítottam semmit, de pár napja ezt csinálja. Thx
2010. febr. 5. 11:38
 1/5 anonim válasza:
valószínüleg interferencia okozza a problémát.Gondolom nem av-n nézed a videót hanem az is be van állítva például a nullás csatornára .Ha mondjuk a videó a nullán jön be akkor kapcsold a tévét a nulláre és a videót pedig ki,ha nem egyenletes a képen a hangya háború akkor tuti interferencia tehát bezavar egy másik adó.ilyenkor a videó kimeneti frekvenciáját kell egy picit arrébb állítani majd a tévén megkeresni az új frekin.de tisztább dolog AV-n használni ott nem lehet semmi zavar.Nekem is volt ilyen problémám,nem vagyok avatott szaki de mindig sikerült beállítani,mivel én az AV-t a dvd -hez használom.
2010. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A videó RF kimenetén,amit most használsz,olyan csatornán adja ki a jelet,mint egy közeli TV adó.De inkább azt gondolom kábeltévéd van és a szolgáltatód most indított azon a csatornán egy új adást és azóta van ez a probléma.

Legjobb megoldás az,ha a tévét és a videót AV kábellel kötöd össze,így biztosan nem jelentkezik rajta ilyen zavar.

2010. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban 4-5 napja állítottak a csatorna kiosztásokon, és a 0ás a videocsatornám. Az AVt én is a DVDhez használom, eddig a 39es frekvencián hoztam be, próbálkoztam a 38 37 36-os frekvencián, de mindenhol uaz az eredmény, nálunk fibernet van esetleg lehet, hogy a szolgáltató nyom valamizavaró jelet vagy ez video hiba?
2010. febr. 5. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is az van,hogy azokon a csatornákon,ahova a videó kimenetét be lehet állítani,ott mindenütt van kábeles adás.Ezért csak AV kábelen át nézem a videót,ezért is ajánlottam.Ha 1 AV bemenet van a tévén,akkor esetleg be lehet iktatni egy AV szelektort.


[link]

2010. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, azt hiszem az elosztós megoldást fogom kipróbálni.
2010. febr. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!