Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A számítógépem hangos zúg...

A számítógépem hangos zúg miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A videokártyám nagyon hangosan búg/zúg, de nem mindig valamikor meg se lehet hallani... miért van ez?

2015. jan. 5. 13:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egy laptopról van szó. Ezt elfelejtettem írni.
2015. jan. 5. 13:04
 2/12 anonim ***** válasza:

probáld meg kiporszivozni,

ha ez nem segit akkor tanácsos szétszedni és kitakaritani az egész hűtőrendszerét

2015. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Tele van porral és a ventilátor lapátjai akadnak.

Ki kellene takarítani.

2015. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Jobb esetben egy tisztítás elég neki, de rosszabb esetben egy ventilátorcsere. És ajánlanám már ha szét van szedve akkor pasztáztasd is újra. :)
2015. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
REndeben köszönöm más okai nem lehet mert van olyan is hogy bedugom a töltőt és akkor kezd el hangosan búgni....
2015. jan. 5. 13:42
 6/12 JulesM111 ***** válasza:
Tedd fel a soundcloud-ra a búgás hangját, meghallgatjuk, és lediagnosztizáljuk.
2015. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
okés ez meg volt feltettem itt a link: (volt egy időszak amikor ki húztam a töltőt majd vissza dugtam) [link]
2015. jan. 5. 14:09
 8/12 anonim ***** válasza:
jézusanyám ez télleg jo hangos :) mindneképp takaritással kell kezdeni, aztán ha utána is zörög, akkor megnézni h mi okozza
2015. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. De azért érdekes hogy csak töltővel csinálja ezt.
2015. jan. 5. 14:34
 10/12 anonim ***** válasza:
arra tippelek igy látatlanban, hogy két video vezérlő van esetleg a notebookban és energiagazdálkodás függő hogy melyiket használja. de lehet hasonlóan a CPU-val is. Amikor telejsitmény modban van a proci, nagyobb hőt termel ezért azonanl bekapcsol a ventillátora. legalábbis ez a tippem :) de a ventillátor hangja semmiképp nem normális h igy kerepel. az persze más kérdés h mikor mitől kapcsol be, de nem kéne h ilyen kerepelő hangot adjon, oylan mintha a lapátok valamihez hozzáérnének. de ez lehet a porosodástol is, de lehet h csapágyas
2015. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!