Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes még belevágni abba...

Érdemes még belevágni abba hogy xbox 360 gép rgh-ztatást csináltassak újonnan vehető gépnél (csak az átalakításra veszik ki a dobozból) vagy használtan venni egyet?

Figyelt kérdés

Rendelkezem xbox-al, gyári érintetlen pár éve használom.

Nem tudom érdemes e még a 360ra megjelent játékokkal foglalkozni akár "tört" vagy eredeti formában?

Grafikailag mennyire nagy az előre lépés az új gépeknél?

Írhatnak PS és XBOX-ok is akik az újjal rendelkeznek de volt vagy megvan a régi is.



2015. jan. 6. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem még a régi van Jasper" széria fehér 120-as HDD-vel, sokat gondolkodtam, hogy kéne rá RGH- de aztán maradt a jelenlegi 3.0 Flash rá. Ha újabb géped van, és van benne HDD 250-es pl. akkor érdemes lenne rá az RGH. De azt is csinálhatod hogy ezt eladod, és veszel egy újat, grafika jobb szebb az xbox one esetében.


https://www.youtube.com/watch?v=apRqCP5RDDE

2015. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

GTA 5-ben eléggé látszik hogy grafikailag jobban néz ki részletgazdagabb árnyékok stb az új gépeken.


250-es gépem van E széria.

Egy külön gépre gondoltam amin már megvan csináltatva az rgh - az se gond ha régi szériás.


Kapható egyáltalán nem horror áron jó állapotú gép?

2015. jan. 7. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Xbox one játékok nélkül olyan 115ezer, de érdemes hozzá 2 játékot választani 128-ba Forza+Fifa , mert külön igen húzós.

360 -ból RGH-s változat 500Gb-os ilyen 70-80ezer között, ha még találni, de inkább gyűjteni kellene az újra szerintem végül is az a jövő :)

2015. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.Válaszoló


Van egy hely ahol új bontatlan 500 gb-os gépet árulnak 80-ért amin feladás előtt megcsinálják az rgh-t.

Oké hogy nem használt de árban nem igazán éri meg.

Akkor inkább kipótolni és one-t érdemesebb venni ha jobban bele gondolunk.


Far Cry4, Mortal Kombat X, Mordor..

Horizon 2, és ha jövőbe lesz új gears of war. Na meg új tomb raider is csábító.Ezek a címek miatt one volna az ésszerű választás.

2015. jan. 7. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!