Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen PS3-al járok jobban...

Milyen PS3-al járok jobban FAT 60GB vagy Slim 160GB (többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Éppen PS3 vásárlás előtt vagyok!

30-ért tudnék venni egy PS3 FAT 60GB-s gépet, amin nem tudom milyen firmware van és nincs hozzá a joystickon kívül semmi, és emelett sajnos sok helyen olvasom, hogy a 60 gigásak szeretnek beleesni a sárga led hibába, mondjuk én nem egész nap akarom használni, de azért néha 4 órát is használnám, akkor félek, hogy megadná magát :(

A jó pont viszont ami mellette szól az a 4 usb, és a kártyaolvasó, meg régen a PS2-nél is mindenki esküdött a slim-re, és azok döglöttek meg hamarabb, volt egy vastag gépem, igaz hangos volt a slimhez képest rohadtul, de azon kívül még csak annyit sem mondott, hogy nyekk, még akkor sem amikor levertem a szekrényről 1-1,5 méter magasból.


Az ő ellenfele a másik amit tudnék venni az egy Dublinból behozott angol konnektor átalakítós PS3 SLIM 160GB , aminek előnye, hogy ha netán kimegyek angliába tudom ott is használni, bár ez csak egy átalakító vásárlásával megoldható a FAT-en is.

Ezen azt is tudom, hogy 4.60-as firmware van.

És kapok hozzá egy josytickot, és egy GTA 5-öt eredeti játékot.

Hátránya, hogy ebben nincs kártyaolvasó, és csak 2 USB csatlakozó van rajta.

Ami lehet, hogy kevés amikor rákötnék, billentyűzetet, egeret, és egy pendrive-ot is :(

Az ára viszont nem túl nagy a FAT-éhez képest: 33-ért tudnám megvenni. :)

Wifi úgy tudom, hogy mindkettőben van, azt hiszem a FAT-ek közül csak a 20 gigás nem rendelkezik wifivel, de azért örülnék, ha valaki megerősítene ebben! :)


Mellesleg akármelyiket veszem meg, arra szeretnék CFW-t telepíteni, a FAT szériaszáma CEHC04 amit sajnos a konzolokszervize nem vállal el, talán másik helyen meg tudnám még csináltatni vagy házilag megcsinálnám otthon magamnak amivel rengeteg pénzt spórolok meg, és sztem sikerülne is, mert azért nem vagyok elveszve a szórakoztató elektronika világában.

A SLIM széria száma CECH-2503A amit tudom, hogy elvállalnak, és mellette szól még a 100GB-val nagyobb háttértár!


Segítsetek kérlek, melyikkel járok jobban?



2015. jan. 7. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

FAT gépet ne vegyél tök m1 milyen fat 40-60-80-120gb mindnél fent áll a veszély a sárgaledre...

Slimnél ilyen gondok nincsenek és törhető az is


Viszont ne is álmodj róla, hogy ezt te magad fogod megcsinálni, ha csak nem jártál valami műszaki iskolában...

E3 flasher kell hozzá > szétkapod a ps3at bele rakod a cuccost vissza állítod a flasht 3.55 ofw-re és onnantól te rakod fel a cfw-t

De ez is "csak" 10ezres dolog


Én a helyedben inkább itthon néznék használtan 40-50e ért már vannak slimek cfw-vel


[link] itt van bővebb info

2015. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Üdv,

Köszi a segítséget, tudom hogy kell hozzá dg ami otthon esélytelen, de én nem is azt írtam, hogy én csinálom meg az egészet, hanem azt h dg után telepítem a cfw-t! :)

Illetve azon gondolkodok még h veszek egy jailbreak keyt 2900-ért az tud downgradelni 3.50-re, és akkor megcsináltam magamnak az egészet, mert utána felrakom a 3.55-öt majd arra rá a 3.55 vagy 4.55 cfw-t :)

Vagy ha valahol tudják dg-elni 3.41-re, akkor elég csak a jailbreak key, mert a 3.41 még nem jelzi be online a PSN-nek, hogy jailbreak van a gépen, ha jól olvastam utána, és tudok online játszani! :D

Ezekhez sem ártana egy kis megerősítés azért! :D

Egyébként 35 a plafon amit tudok adni egy cfw-s gépért tehát azért nem olyat veszek, mert nem akarom egy dologra elkölteni az egész bérem. :)

2015. jan. 7. 21:12
 3/13 anonim ***** válasza:

35e ért sztem max fatot kapsz slimek min 40-50e között


"jailbreak keyt 2900-ért az tud downgradelni 3.50-re, és akkor megcsináltam magamnak az egészet, mert utána felrakom a 3.55-öt majd arra rá a 3.55 vagy 4.55 cfw-t :) "

Jailbreak erre nem jó, már arra sem jó, hogy a mostani játékokat futtasd mert magas szoftvert kérnek.

De tudtommal nem árulnak már jailbreak eszközt.

2015. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 TaKy99 ***** válasza:

A jailbreak key a mostani firmware-ek mellett már nem működik...


A 4db usbt és a kártyaolvasót pár ezer Ft-os kiegészítővel meg lehet oldani. így az sem releváns.

Ilyen van nekem is, észre sem veszed, hogy külső tartozék: [link]


Tehát egy döntési faktor maradt a sárgaled kockázata.


Ja, Ha a gépet törni akarod és a játékokat utána lopnád rá, akkor a gépre is felesleges 30e-50e-et kiadni, azt is lehet lopni! ;)

2015. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Slim 320 gb-m van. Semmi baj nincs vele. Hasznaltan vettem, 2 eve.

Egeret es billentyut felejtsd el. Netezesen kivul semmihez sem jo.

Gondolom ezen nem akarsz netezni.

2015. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat, vettem egy Slimet 30-ért egy GTA 5, és egy joystick társaságában, Dublinba vette az előző gazdája így gyárilag angol dugós volt, viszont ezzel semmi probléma, mert természetesen ő is itt használta, így volt hozzá átalakítója amit megkaptam hozzá! :)

Egyébként a PS2-ömhöz ami előtte szintúgy nem voltak eredetiek a játékok, és ugyanúgy eljátszottam velük :)

Igazság szerint nincs minden évben az új fifákra 15000Ft-om, és azért gondolkodok a CFW-n, de mivel már nem sokáig lesz sajnos támogatott a PS3, így azon gondolkozom, hogy kivárom amíg lejár az egész koceráj rajta. és utána csináltatom meg ezt a részét, csak nem tudom, hogy ha most akar frissíteni, és frissítem, az utána nem e rontja el annak a lehetőségét, hogy meg tudjam csináltatni! :)

2015. jan. 17. 11:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Az egeret és billentyűzetet a lövöldözős játékok miatt gondoltam, hogy használnám, mint pl.: Counter-Strike, és társai :D
2015. jan. 17. 11:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez az egér és bill dolog úgy megy, hogy ps3 lazán felismeri menüben lépkedhetsz egérrel/billel is DE, a játékokba nem raknak billentyűzet vagy egér támogatást... nincs olyan opció


Annó mikor vettem vezeték nélküli billentyűzetet és egeret én is úgy voltam vele, hogy cod time, de aztán sehol sem lehetett beállítani :C

2015. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TaKy99 ***** válasza:

8-as! Ha valamit nem ismersz, akkor nem kell hülyeségeket írni róla.

Nekem is van egy FragFX egerem a PS3-hoz és tökéletes a shooter játékokhoz.

Kérdező: tehát nyugodtan tudom ajánlani a PS3-as egereket.

A kontrollerre pattintható billentyüzet, meg csak akkor éri meg, ha sokat chatelsz a haverokkal...

2015. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9# ha gyp-vagy nem kell beszólni, okoskodni...


Ez a egér-move kombi direkt erre van...

Én a normális billentyűzetről beszéltem amit kapsz a boltban pl logitech random model

Nem direkt játékra szánt egérkombi

2015. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!