Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopomon egyszer beállította...

Laptopomon egyszer beállítottam egy háttért mozaikosra úgy, hogy a googleba kerestem egy képet és beállítottam. Most, amikor rámegyek hogy beállítás háttérkéntre, automatikusan mozaikos lesz, ki se hozza hogy milyet szeretnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem olyat szeretnék
2010. febr. 5. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
asztal->jobb gomb->tulajdonságok->átállítod
2010. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Bizony, vagy vezérlőpult, képernyőbeállítások, hátterek, háttér elhelyezése (asszem 3 félét ajánl fel) és kikattintasz a mozaikból az egészoldalasra/széthúzottra.
2010. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na sikerült? =)
2010. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha:)kösz.csak rossz képet választottam az elején,túl nagyot,és ahogy beállítottam az egész képernyő ugrált össze vissza mert mér egy csomó hely volt ha legörgettem.de választottam kisebb képet és jó:)köszönöm.
2010. febr. 5. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!