Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az Ozone...

Mi a véleményetek az Ozone Rage ST fejhallgatóról?

Figyelt kérdés

Eddig két fejhallgatót használtam/használok,az egyik egy Sony MDR-XD150,ennek semmi basszusa nincs,kényelemre is kb 0,borzalmas vétel volt,kétszer volt a fejem,most valahol a szekrényben porosodik.Másik amit még most is használok egy A4Tech HS-50,ami kb 2500Ft-al olcsóbb volt mint az a sz*r Sony,de fényévekkel jobban szól és kényelmesebb is(nincs viszonyítási alapom,nem volt még soha "komoly" fejhallgatóm).Ez az Ozone Rage ST fejhallgató 8-9ezer ft magasságában mozog jelenleg,már meg is rendeltem mert sok jót olvastam róla,persze tudom hogy nem érhet mondjuk egy Razer Kraken nyomába,nem is ezt várom el,árban is jelentős különbség van,csak legyen jó basszusa,tisztán szóljon és 2-3óra folyamatos használat után ne törje szét a fülem,ennyit várok el egy normális fejhallgatótol.Véleményekre lennék kíváncsi,főleg olyanoktól akiknek ilyen fejhallgatója van,hogy mik a tapasztalatok.

Köszönöm előre is az infókat ! :)



2015. jan. 8. 20:07
 1/2 TheMartin03 válasza:
Gondolom már megvan a füles, de nekem ilyen van, árában tökéletes, mikrofon tökéletes, jól szól, kényelmes, 7 óra után is kényelmes (tapasztalat)
2015. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen meg van már rég,elégedett vagyok vele,bár nekem a fülemet kicsit töri 2óra folyamatos használat után.Hangzásra is jó,bár szoftveres álllítgatás nélkül alig van basszusa,de egy jó beállítással nagyon korrekt hangzást lehet elérni.Mikrofonjával is elégedett vagyok,szerintem egyik legjobb vétel ilyen árban.
2015. febr. 10. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!