Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3-ra vettem egy új kontrolle...

Ps3-ra vettem egy új kontrollert, de hamis . Nem volt ez feltüntetve, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A corvin negyednél van egy viszonylag olcsó bolt. Barátnőmet megkértem hozzon nekem egy használt (!!!!!) kontrollert mert az enyémek már maguktól játszanak. 6500 forintot fizetett érte, gondoltam majd veszek egy újat is ha úgy lesz pénzem mert az elég drága.

Nos.. bement, köszönt, fizetett. Se számla, se zacsi, semmi. Egy sima kontrollert adtak a kezébe amire rávolt írva az ára.

Este kipróbáltam és a jobb oldali joy mintha túl merev lenne. Egy óráig forgattam körbe kb, lazább lett de nem az igazi. Aztán összehasonlítottam az eredetivel, a ps gomb nem domborodik ki eléggé, a számok más betűtipussal vannak, a hátulján a Sony cimke is teljesen más. És persze a legnagyobb jele, hogy replika, kikapcsol magától.

Próbáltam vele killzone-ozni de nem lehet vele így célozni.

Néztem szerelő videókat, semmi. Viszont egy srác az egyikben elmondta, hogy fps-hez a replika nem jó, mert mindnek túl merev .

Ma visszük vissza, mit csináljak? Replikát árulni tudtommal nem legális. Nem volt ez feltüntetve, csak hogy használt. Illetve a replika helyett írták szerintem, hogy használt, ha bármi baja van legyen mire fogni.

Mit mondjak neki, hogy visszaadják a pénzem? Esetleg bekapcsolt hangfelvevővel menjek be ? Csak a bizonyítékért.



2015. jan. 9. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs nyugtad, szamlad hogy akarod visszakapni a penzed?
2015. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:

azt is letagadják hogy ott vetted,esetleg hogy ők nem is ezt adták.

"Barátnőmet megkértem hozzon nekem egy használt (!!!!!) kontrollert "-lehet hogy nem is eredetit kért a barátnőd.ezt külön ki kellett volna hangsúlyozni.tenni semmit sem tehetsz.

2015. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A honlapon úgy van fent , hogy használt kontroller és az ára. Tehát így kérte.

Előtte felhívta őket kétszer is, hogy ne menjen potyára.

2015. jan. 9. 11:19
 4/7 szántóvető ***** válasza:
akkor azt kaptál amit kértél,egy használt kontrollert.próbáld becserélni eredetire.
2015. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de a használt és a replika között azért SOK a különbség. Nem burzsujságból, de komolyan...
2015. jan. 9. 15:43
 6/7 anonim ***** válasza:
A hasznalt PS3 kontroller magaba foglalja az osszes gyarto PS3-al kompatibilis kontrolleret, szoval hogy ha csak igy jelent meg, akkor azt kaptad amit fizettel. Amennyiben konkretan eredeti Sony altal gyartott kontrollerrol van szo es ez igy is volt meghirdetve, akkor viszont neked van igazad, de itt akkor meg jon az a problema, hogy nincs szamlatok amivel buktad az egeszet.
2015. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
utángyártottat nem szabad venni, csak gyárit, és pont szerencsém volt most hogy megtaláltam ezt az irást mert éppen indultam ugyanebbe a boltba 6500 ért venni joyt, még jó hogy igy már nem megyek! köszi
2015. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!