Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinéztem magamnak egy laptop-o...

Morten Tóbiás kérdése:

Kinéztem magamnak egy laptop-ot a notebook.hu oldalon megnéztem a gép adatait és ott op rendszernek csak linux-ot ír! Csak azzal az op rendszerel fut vagy lehet telepiteni rá másikat is?

Figyelt kérdés

#rendszer #laptop #operációs(windows)
2015. jan. 10. 03:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, csak úgy drágább utólag venni rá windowst ráadásul nem feltétlen találsz drivert hozzá. A legjobb ha egyből windows-zal veszed. Tapasztalat.
2015. jan. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Csak az a baj amit kinéztem laptop-ot ahoz csak linuxx-ot ír! :( És hasonló ami megfelelne nem találtam meg árban is kb ott van.
2015. jan. 10. 03:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Természetesen működik Windows-zal is, csak azzal drágább lenne.

Azért árulják linuxszal, mert úgy olcsóbban tudják adni, nem kell megfizetned hozzá a legális Windows árát. Te meg otthon ügyesen lehúzod a kalóz Windowst a torrentről és ráteszed, a drivereket meg lerántod a gyártó oldaláról. Ilyen egyszerű, és megspóroltad a Windows árát.

Ha otthoni használatra lesz, akkor úgysem fogja nézni senki, hogy legális-e.


Te döntesz, hogy akarsz-e többet fizetni a legális Windowsért.

2015. jan. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
futni fog windos is rajta ,de melyik az a laptop amelyiket kinézted és máshol nem kapod meg windosal?
2015. jan. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem itt is: [link] nézzél körül mert lehet jobb áron találsz gépet. Például ez a gép szinte már mindenre és operációs rendszerrel is elő van telepítve: [link] laptop_notebook/toshiba/Toshiba_Satellite_C55-A-1H9_Intel_Core_i3_3110M_4GB_750GB_NVIDIA_Windows_8.1_Csillogo_fekete_PSCGAE-054022HU_11641.html
2015. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én használtan szereztem be egy kis Thinkpadot (4 éves) tavaly, rosszul telepített Linux volt rajta, 2 GB memóriával. És mostanra nagyon jól használható lett, telepítettem rá Windows7-et, csak a drivereket volt nehéz összevadászni. Vagyis a Lenovo-Thinkpadok nagyon jó notik, hosszú évekig használhatók.
2015. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezt a laptop-ot néztem ki:


15.6" FULL HD LED AntiGlare (matt kijelző) 1920x1080 pixel


Intel® Core™ i7-4710HQ Processor (6M Cache, up to 3.50 GHz)


8GB DDR3L/1600 MHz


1TB 5400RPM SATA


NVIDIA® GeForce® GTX 860M 4GB



16:9-es képarány, Beépített mikrofon, beépített sztereó hangszórók, beépített webkamera, Billentyűzet háttérvilágítás, Bluetooth 4.0, Full HD felbontású LED kijelző, HDD védelem, merevlemez rázkódásvédelem, teljes billentyűzet

2015. jan. 11. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyártót és típust is írj, légy szíves.
2015. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Asus G551JM-DM057D laptop. És játékra használnám.
2015. jan. 12. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!