Őszintén az Xbox One-os OLX-hirdetések valódiak és nem átverések, ahol 70-85 ezerig árulnak egy komplett csomagot, ami kb.200-260 ezer ft között mozogna?

Figyelt kérdés
Rengeteg hasonlót próbáltam hívni a hetek alatt,amelyiknek van telefonszáma az mindig kivan kapcsolva, nem elérhető, mind nagyon messze van BP-től, szinte mind a határnál(gondolom, hogy mindenképp postai úton fizessenek). Személyes kipróbálás persze soha nem lehetséges(levélben kommunikáltam párral), mivel nem tartózkodnak otthon, csak valami ismerős "majd" feladja postán. Ezek mellett rengeteg fórumon olvastam, hogy sok embert átvertek így. Nem értem, miért nem lehet tenni ezek ellen.

2015. jan. 12. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:

Egy példa: [link]


Próbáltam hívni, egyértelműen ki van kapcsolva :)

2015. jan. 12. 18:46
 2/7 A kérdező kommentje:
Főleg úgy, hogy érdekes: mind garanciális, egyiknek sincs SEMMI baja, majdnem hogy új és csere nem érdekli őket(talán még ez az Egyetlen meg is érthető:D)
2015. jan. 12. 18:47
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kijelentem ezzel, hogy csalók, csak feltételezem!

Velük ugyanis kapcsolatba nem tudok lépni: telefont nem veszik fel és amint rákérdezek a személyes kipróbálhatóságra nem válaszolnak(persze megnézik) vagy indokolják, hogy miért nem.

2015. jan. 12. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
nyilván csalók. már nem azért 4 hónapos gépet ad annyiért mint egy vadi új xbox 360 60000 ft.
2015. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy lopott és annyira "okosak", hogy fogalmuk sincs a valódi értékéről... Hiába ott a net, nem jutnak el odáig, hogy megnézzék...
2015. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem próbáltak átverni ugyan így, de a csávó hamis címet adott meg, így nagy nézés volt, amikor ki akartam próbálni az állítólagos xbox one-t. Amúgy 60k-ért volt 2 joy kinect 3 játék :D
2015. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgyhogy nyilván ezek kamu hírdetések
2015. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!