Manó1235 kérdése:

Mi baja lehet a TV-nek?

Figyelt kérdés
Szóval amikor bekapcsoljuk nagyon sípol ez később alább hagy. De a képe.. állandóan változik a színe egyszer zöldes minden, máskor rózsaszínes és csak nagyon ritkán olyan amilyennek lennie kellene. Főleg akkor szokott megváltozni as színe ha hirtelen változik az adás pl ha el kapcsoljuk. Booman TV egyébként, és ennek még nagy a hátulja.

2015. jan. 15. 10:48
 1/6 A kérdező kommentje:
elírtam a nevét bocsánat Bomann
2015. jan. 15. 10:50
 2/6 anonim ***** válasza:

"ennek még nagy a hátulja"


ha ennyire értetek a tévékhez, akkor minek részletezni itt a problémát? Vigyétek szervizbe.


Képcsőnek hívják amúgy azt a nagyot hátul, és valószínűleg az sz*rt be.

2015. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sípol, akkor a képcső nagyfeszültségű tápja hibás, szerelő kell hozzá, nem lesz olcsó!
2015. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát mivel a TV sem mai.. Ha sokba kerül a javítás akkor inkább újat veszek. Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 15. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, vegyél újat... jó áron lehet már lapostévét venni erős, jópár éves szervizháttérrel, megéri beruházni.

Első voltam.

2015. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez volt a mamámék tévéjével is. Képcső hibája volt.
2015. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!