Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történt? Mi a baja? Segítsé...

Mi történt? Mi a baja? Segítség! DPS Dream 7 (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem, hogy a gép rettenetesen lelassult (alig nyitotta meg az Opera Minit, pedig az máskor normálisan működik), megkérdeztem pár ismerősömet, akik azt tanácsolták, állítsam vissza a gyári beállításokat. Meg is tettem, azóta ugyanolyan gyors, mint előtte, de fellépett két, eddig soha nem tapasztalt probléma: a Google play-ből nem tudok letölteni appokat; és ha videót/filmet szeretnék nézni (különösen VidTo-n), akkor kiírja, hogy rossz IP cím.

Valakinek bármi ötlete, hogy mit csinálhatnék, mert kidobni nem szeretném.

(Kérlek csak normális válaszokat küldjetek.)



2015. jan. 15. 20:13
 1/4 anonim válasza:

Egyszer jártam úgy, hogy a play áruházból nem engedett letölteni semmit, akkor a hard reset segített. Azon a tabletten volt külön (tűvel benyomható) reset gomb.

Vannak olyan modellek amiken a power on -t kell kb. 10 másodpercig nyomva tartani a hard resethez.

A VidTo meg szerintem frissítés után működni fog, de előbb be kell üzemelned a play áruházat.

2015. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos továbbra sem működik, bár a Play már egyszer frissített magától.
2015. jan. 26. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

10 ezer Ft-os táblagéptől mit vársz?

Hugómnak is lett véve egy olcsó 15 ezres táblagép karácsonyra szépen folyamatosan lassult be, apám szintén vett magának ilyen olcsó táblagépet sorra jöttek a hibák meg az övé is szépe lassult be.

HA normális táblagépet akar az ember rá kel l költeni 50-60 ezret.

De olvasd el itt a véleményeket mennyi baj van vele

[link]

2015. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lassan két éves Samsung Galaxy Tab2 3G-s, semmi gondja nincs, normálisan működik. Néhány hónapja automatikus frissitést kapott. De ami igaz, igaz, ez a tablet nem 10 ezer forintba került. (Vodafone-tól van).
2015. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!