Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus hangártya elbírja e ezt...

Lait kérdése:

Asus hangártya elbírja e ezt a Logitech hangfalat?

Figyelt kérdés

Van egy Logitech Speaker System Z623 hangfalam.Venni akarok egy Asus Xonar Phoebus Solo hangkártyát hogy szebb és mélyebb illetve magasabb legyen a hangzása mert az alaplapi hangkártya gyenge hozzá de nem tudom hogy elég lenne hozzá.


Hangszóró: [link]


Hangkártya: [link]


2015. jan. 17. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A mélysugárzó doboz hangolásán nem változtat egy hangkártya, sem a hangszóró rezonancia frekvenciáján. Így mélyebbre nem fog menni. A magassugárzókat nem cseréled ki azzal ha veszel egy hangkártyát, így magasabbra sem fog menni. Ja, hogy nincs is benne magassugárzó :D az más dolog.

Az erősítő teljesítményén nem fogsz változtatni azzal ha veszel egy hangkártyát, sem a hangszórók hatásfokán (érzékenység). Tehát hangosabb sem lesz.

Hogy szebben fog-e szólni? Elég jó ez a hangkártya, kérdés hogy ez a pc-s hangcucc vissza tudja-e adni amit a kártya tud. De gyanítom hogy nem, ez nem az a kategória. Én nem venném meg, egyszerűen nem fogod visszahallani azt a differenciát, amennyi pénzt belelölsz a kártyába. Ha érdembenni javulást akarsz hangzásban, eladod a hangfal szettet, hozzáteszed a kártya árát, és veszel egy erősítőt egy hangfalpárral.

2015. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az egyik 40, a másik 58 ezer....

na...ennyi pénzért nem pc-s cuccot vágnék a gép, avagy tv mellé, hanem egy minsőségibb hangfalat.

Próbálj élőben tesztelni

2015. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hangfalnak nincs semmi baja az a gondom hogy ha rákötöm az alaplapra akkor recseg a hangfal. és így én azt gondolom hogy gyenge az alaplapi hangkártya ezért szeretnék egy hangkártyát és ere vagyok kíváncsi hogy jó ez a hangkártya a hangfalhoz ezzel fog e még recsegni.
2015. jan. 21. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az alaplapi hangkártyával van baj. Ma már minden hangkártya tud vonal szintű kimenetet, amivel ki lehet hajtani bármi féle erősítőt. A hangfalszettnek vannak korlátai.

A kérdésben vázolt rendszer gyenge pontja még alaplapi hangkártyával is a hangsugárzó szett. Nem a hangforrás. Ha bele kerül egy komolyabb forrás, nem jut előre semmit a rendszer.

2015. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egy gigabyte alaplapom van és az is elbírna egy ijet ugyhogy sztem simán!
2015. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!