Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Letöröltem véletlen pár...

Letöröltem véletlen pár nagyon fontos képet a gépemről :' ( Rendszer visszaállítás nem hozta vissza őket! Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 23:34
 1/6 belapus ***** válasza:

Kis szerencsével ez segíthet:


[link]

2015. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez működik winchesteren?Ugyanis be volt dugva a gépemen és onnan töröltem fileokat.Ha visszadugom akkor a winchesterre visszarakja a képeket?
2015. jan. 18. 10:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Rámentem a képekre aztán a média kártyára,majd azt irta ki hogy:a meghajtók nem lettek megvizsgálva,mivel nins egyezés a szűrővel.Mit csináljak?
2015. jan. 18. 11:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy milyen épeket talált csak az a baj hogy nincs gyorsnézet.De az eddigieket is nagyon szépen köszönöm neked :) Remélem sikerrel járok.
2015. jan. 18. 11:11
 5/6 A kérdező kommentje:
URISTEN ^^ Nagyon szépen köszönöm!!!:)) Még1 kép hiányzik de a többi megvan^^ Nagyon szépen köszönöm :D
2015. jan. 18. 11:31
 6/6 A kérdező kommentje:
MINDEGYIK KÉP MEGVAN XDDDDDDDDDDDDDDDDDD KÖSZÖNÖM ^^
2015. jan. 18. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!