Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a megbízhatóbb, jobb...

Melyik a megbízhatóbb, jobb fejegység az alábbi kettő közül?

Figyelt kérdés

Pioneer MVH-170UI

[link]


Kenwood KMM- 121

[link]


Watthuszárok és pénzes "Vedd meg ezt csak egy millával több" eberek kíméljenek.

Az értelmes, HOZZÁÉRTŐ válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm!



2015. jan. 18. 12:38
 1/4 dirtboy ***** válasza:

mind a kettő megbízható,hangminőség szempontjából nem nagyon van köztük különbség inkább hang karakterisztikai van.

a kenwoodnál szimpatikus a 2,5Voltos rca,kevesebb zaj van benne,komolyabb fejeknél ez már 4Volt.

ilyen belépő szinten én mindig azt tanácsolom hogy elvárások,funkciók alapján válasszon a kérdező mert minőségre egykutya.



érdemesebb a gyártó oldalán megnézni a tudásukat mert a boltok sokszor nem mennek bele a részeltekbe hogy melyikben milyen funkciók elérhetők.

2015. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Igazából nekem a két rca kimenet ami fontos, mert erősítőt szeretnék minden hangos elé. A volt (fizikában tudom mi) mit befolyásol ilyenkor?
2015. jan. 18. 14:20
 3/4 dirtboy ***** válasza:

Azt befolyásolja hogy szélesebb a tartomány.

Ha van egy 2Voltos jeled meg van egy 4Voltos jeled és valami be zavar ami pl 0,1Volt akkor a 4Voltos jelnél pont fele annyi lesz a zavar.

2015. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. A Kenwood beszerelve. Most áttérek az erősítőkre:D
2015. jan. 31. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!