Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy olyan tabletet szeretnék...

Egy olyan tabletet szeretnék venni ami egy kisgyereknek jó arra hogy beszélő macskázzon rajta meséket rakjak neki rá. ismer valaki ilyen fajta tabletet kb 25000 ftig?

Figyelt kérdés
nagy tárhelyes kéne a játékok miatt és a mesék miatt. és mivel mostanában a testvére tabletén lóg és csomó mindent rá kellett neki rakni eljött a tabletvvásárlás ideje :)

2015. jan. 18. 17:26
 1/3 szántóvető ***** válasza:
59%

beszélő macska.persze,mindig így kezdődik.aztán fél év múlva zombikat fog gyilkolni láncfűrésszel :)

[link]

2015. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vannak kifejezetten gyerekeknek való tabok

itt nézz körül

[link]

2015. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) 1es remélem még nem fog :) am én a nővére vagyok igazándiból és mindig az én tabletemen lóg :) ezért gondoltuk.
2015. jan. 24. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!