Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért csak a töltőképernyőig...

Miért csak a töltőképernyőig jut el a GTA 5?

Figyelt kérdés

Most vettem meg a GTA 5-t XBOX 360-ra. Installáltam a játékot,de amikor elindítom azt írja ki,hogy Loading Story Mode és már 1 órája a töltőképernyőt mutatja.

Segítenétek?



2015. jan. 18. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem xbox one-om van és néha még azon is eltart 5 percig a töltés ha meg elsőnek tölti akkor szerintem elmegy a 360on azaz 1 óra
2015. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap már 3 óráig mutatta
2015. jan. 19. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hamar betölti 360-on is...legalábbis nálam, fel kell installálni újra, van elég helyed a HDD-n ?
2015. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen próbáptam már újratelepíteni nem is egyszer,és egy külső vinyóra tettem
2015. jan. 19. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Külső ? Akkor lehet pont az a baja. A belső hdd mekkora miért nem arra telepítesz ?
2015. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert 4 GB,de vannak olyan ismerőseim akik külsőre tették vagy pendrivera és ment..én mind2vel próbáltam és egyikkel se ment
2015. jan. 19. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Haverod gépe nem RGH-s ? A pendriveot az xboxal formáztattad le ? Régen próbáltam ezt, de nekem csak demóval működött nagy nehezen. Kell bele egy 250GB-os HDD, attól függ milyen géped ( Jasper, Trinity, Corona )van.


[link]

2015. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!