Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vegyem meg a steelser...

Melyiket vegyem meg a steelseries siberia v3-mat vagy a razer kraken pro-t?

Figyelt kérdés
Nemtudom, mindenki mást mond valaki aztmondja hogy gagyi a steelseries valaki meg azt hogy a razer szar.

2015. jan. 19. 21:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy talán még a hyperx cloud-ban gondolkodom.
2015. jan. 19. 21:42
 2/7 anonim válasza:
szerin
2015. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
vedd meg a razer
2015. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Attól függ mire kéne. Pl: CS GO-ban a Steelseriessel bárhonnan meghallod az ellenfélt és a hangzása is elég király :D
2015. febr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ja, bárhonnan pl. dust2ről infi ház trappot is :D

razert vegyél, 3 perce szart be a siberiam saját magától, a razer meg már több mint egy éve hiba nélkül húzza.

2015. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem Plantronics GameCom 788-am van és meg vagyok vele elégedve 2 éve lassan hogy megvan nekem,eddig a világon semmi baja nagyon jó zajszűrős mikrofonnal rendelkezik és a hangszórók hangzása is nagyon jók, emelet masszív darab,és 20000 FT körüli ára van szállítási költséggel ami kb: 2000 FT így 22000 FT és ezért a pénzért egy nagyon jó minőségű profi Headsetet veszel a Plantronics 1961-ben alakult és csak is kizárólag Headsetek különböző variánsait gyártják, gondolok itt Játékos Headset,Hifis Fejhallgató,Bluetooth Headset stb. a Plantronics Dolby Prologic IIX hang formátummal bír,a különböző hangformátumok jelentéséről itt ebben az általam megadott linkben olvashatsz hasznos dolgokat tudhatsz meg a különböző hang profilokról,hang kódolásokról,hang minőségekről,viszont én is egy Razer Headsetet akarok venni de nem azért mert a Plantronics nem jó hanem azért mert Telefonhoz kell mivel ennek levehető a zajszűrős igen jó minőségű zajszűrős mikrofonja de persze ez nem az a Razer ami a Razer Kraken mert a Razer Kraken esetében ami nagyon nagy negatívum az a árához képest gyenge mikrofon a hangzása nem ér fel a Plantronics GameCom 788-é-hoz, a SteelSeries hangminősége nagyon jó viszont nem egy tartós darab és ez elég nagy negatívum a márka esetében mert nem csak a minőségi hangzás a lényeg hanem a tartósság is és persze a kényelem sem utolsó szempont, a SteelSeries Siberia V-s szériái nem tartósak a többi SteelSeries-ről nem tudok véleményt mondani mivel nem használtam azokat de a SteelSeries V2-t ne vedd meg sem a V3-at mert nem garancia hogy hosszú ideig fogod tudni használni azt,a jobb oldali hangszórója illetve a fülkagylóba elrejthető mikrofonja elég sérülékeny,jó hogy el lehet rejteni viszont egy mindenfelé hajló kis pálca ami könnyen meg tud törni, a jobb oldali hangszórója meg számomra is érthetetlen okból képes hamar megadni magát ezt többen is hangoztatják a SteelSeries V szériás Játékos Headsetekkel kapcsolatban ha mondjuk rá keresel az Árukereső.hu oldalon a SteelSeries Siberia V2-re,vissza térve én egy Razer BlackShark Expert 2.0-t szeretnék vásárolni a Razer Kraken Pro-tól ez egy sokkal jobb Headset mondjuk a Razer egyébként is masszív Headseteket gyárt de ez a Razer BlackShark Expert 2.0-ra még inkább igaz és nem lehet a Kraken Pro hoz mérni hangminőségben ez a Headset már egy nagyon jó minőségű zajszűrős mikrofonnal van felszerelve ami le vehető ezért telefonhoz is használható amennyiben nem zavar a nagy méretű fül tok mérete és az hogy nem össze csukható [link]
2016. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja a link a különböző Dolby Prologic Hangformátumokról amihez [link] a linket elfelejtettem elküldeni de itt van tessék
2016. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!