Aki ért az elektronikai termékekhez meg tudná mondani, hogy ez a tv jó vétel lenne-e?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 20. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hacsak nem monitornak akarod használni 40" UHDnak nincs sok értelme szerintem.
2015. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagy a szobám... ennél vannak sokkal nagyobb tvk is, nem ez volt a kérdésem....
2015. jan. 20. 18:20
 3/6 Osynho ***** válasza:

Pedig a képátló és a felbontás szorosan összefügg. Nem értem miért vagy flegma a segítő szándékú válaszolóval.


Nem jó vétel.

2015. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert nyilván nem értek hozzá. De akkor jelzem nem monitornak akarom használni, hanem az érdekelt volna, hogy ez a típus jófajta-e és nincs a működésével probléma.....
2015. jan. 21. 12:30
 5/6 Osynho ***** válasza:
50%

És nem kaptál normális választ egy segítőkész válaszolótól? Aki 40-es UHd tv-t keres, az gyakran monitornak használja, mert nagyjából csak ekkor van értelme ennek a felbontásnak, mivel olyan közel kell ülni, hogy az apró részleteket lássad.


[link]


Egy 40"-os full HD tv-t 1,5m-ről érdemes nézni, ha a felbontást ki szeretnéd használni, azaz minden részletet látni szeretnél. Egy UHD tévénél ez a távolság még kisebb. Nem életszerű 1m-re kuporogva a tv előtt ülni filmezés közben. Így házi mozi felhasználásra egyelőre felesleges 4K tv-t venni, pláne, hogy még nincs is mit nézni rajta. Ennyi pénzből sokkal jobban jársz egy 47-48"-os full hd tv-vel, én inkább VA paneleset keresnék a helyedben a mélyebb fekete miatt.

2015. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes a felvetés. Az UHD egy flanc. Az emberi szem nem veszi észre a különbséget. De az is érdekes, hogy a gyártó a kétáim minimum 2 szeres távolságot ajánl a nézéshez. Az UHD helyett ebben az árban már lehet kapni smart 3D ami funkcionálisan több. Az is érdekes a méret választásánál, hogy zavaró a szem állandó "rohangálása" a képernyőn. Én pl. 40-es helyett 50-est vette, és totál elfáradt a szemem, hogy állandóan az egyik sarokból a másikba mozgatta.Hála istennek 3 napon belül elromlott.Így vettem egy 42"-at.
2015. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!