Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem jön be egy csomó...

Miért nem jön be egy csomó csatornám?

Figyelt kérdés
Most költöztem albérletbe, és egy elég öreg pici tv-m van. Ennek lehet köze, ahhoz, hogy nem jön be jó néhány csatorna? (Rákerestem a frekvenciákra és csak sistergés.. :()

2015. jan. 21. 20:56
 1/4 anonim válasza:

Nincs köze, de kábel vagy földfelszíni platformot használnál? Mert ha sima földfelszínit (tetőantennást), akkor az nem jó, mert MO-n mindenhol digitális műsorsugárzás va. Ahhoz, hogy azt tudni fogjad kell egy DVB-T antenna és egy settobox.

Remélem segítettem.

2015. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 doni1201 ***** válasza:

Ha még analóg kábeltévé van bekötve, akkor valószínűleg a TV nem alkalmas azoknak a frekvenciasávoknak a vételére, ahol jönnének a csatornák.

Ha sima antennával (csak erősítőssel lehet) szeretnéd fogni ingyenesen a csatornákat, akkor ahhoz külső digitális dekóder alias "set-top-box" kell.

2015. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen mert ha csak simma tetöantenás akkor nem fog müködni mert digitális tv adások vanak már ,ès vagy a tv cserèledre vagy vesetleg egy set ap boxot veszel hozzá ,de milyen règi különben a tv ?
2015. jan. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát legalább 20-25 éves a tv. kábeltévé be van kötve, állítólag elég nagy csomag van, de a listán szereplő csatornáknak csak a felét tudom behozni.
2015. jan. 22. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!