Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung galaxy lite 3 tabletre...

Samsung galaxy lite 3 tabletre hogyan tudom rá flashelni az android 2.3.4-et?

Figyelt kérdés

Alapból 4. valamennyi van rajta, és általában játékra használom (order & chaos, gta) ezért szeretném rárakni a gingert. Régebben a telefonomon is sokkal tisztábban futott ginger alatt mint az újabb oprendszeren.


Előre is köszi a válaszokat.



2015. jan. 23. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi
2015. jan. 23. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez nem úgy működik, hogy csak fogom magam és egy tetszőlegesen régi rendszert rakok a telefonra/tabra.

A legkisebb verzió amit fel lehet tenni az eszközökre az mindig az amivel megjelenéskor rendelkezett az adott eszköz. Ez eleve 4.2-vel jött ki, szóval ez a legkisebb verzió amit fel lehet rá tenni.

A videóban lévő samsung modellek (egy Note és egy S advance) 2.3-mal jöttek ki, kaptak frissítést ami sokaknak nem tretszett, ezért letöltötték a készülékhez tartozó 2.3-as rendszert és odinnal felrakták. De a tiedhez csak 4.2 van.

2015. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én ezt nem gondoltam hogy így van. Én inkább pc-s vagyok azt hittem simán telepíthető.
2015. jan. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!