Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magyarországon hol találok...

Magyarországon hol találok német nyelvű laptopot?

Figyelt kérdés
Egy német ismerősömnek kellene, aki Magyarországon él, de sehol sem találok az interneten. Előre is köszönöm a választ.
2015. jan. 23. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

bármilyen laptopra telepíthető német nyelvű rendszer, sőt más is

Mekkora gép kell, használt vagy új, mi a felfőbb felhasználás?

2015. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg német nyelvű billentyűzettel szeretnéd? Ez esetben ki lehet cseréltetni a billentyűzetet, vagy eleve ilyet rendelni. Menj be egy boltba, ahol egy neked tetsző bármilyen gép van, és beszéld meg velük, hogy rendeljenek egyet német billentyűzettel. Valószínűleg meg tudják oldani.
2015. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, őszintén csak arra használná, hogy internetezzen, már idős, csak a kapcsolattartás miatt kell neki laptop. Néztem már utána, hogyan is kell egy magyar nyelvűt németre beállítani, olvastam, hogy nem minden windows7 programban lehetséges. Meg egy billentyűzetet kicsit macerás kicserélni laptopon nem? Meg biztosan nagyobb költség, nagyjából 60-70 000 ft-os laptopot keresnénk.
2015. jan. 23. 18:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Akár használt is lehetne
2015. jan. 23. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Parancsolj, itt a link az OLX oldalán a "német billentyűzet" szavakra, a leírásban is kereséssel:


[link]


Ugyanez a Hardveraprón (keresés a Laptop kategóriában a "német billentyűzet" szavakra, a leírásban is kereséssel):


[link]

gyorskereses=n%C3%A9met+billenty%C5%B1zet&gyorskereses_hidden=Gyorskeres%C3%A9s+itt%3A+Notebook


És szintén ugyanez a Vaterán:


[link]


Van választék bőségesen.

Valamint be lehet hozatni osztrák/német ismerőssel, Ausztriában/Németországban dolgozó magyarokkal is.


Egyébként meg nekem is német billentyűzetes gépem van, Németországban vettem, a német kiosztás eléggé hasonlít a magyarra (például az Y-Z csere), mivel Magyarország történelmileg német kulturális befolyás alatt állt, már Szent István óta.


"Néztem már utána, hogyan is kell egy magyar nyelvűt németre beállítani, olvastam, hogy nem minden windows7 programban lehetséges."


Minimális hekkeléssel lehetséges. Az enyémhez német nyelvű Windowst adtak, és rövid guglizás után ráhúztam a magyar nyelvet, pedig erre a verzióra a Microfos nem támogatja.

Igazából ha közel laknál, még szívesen segítenék is személyesen. (IV. kerületi vagyok.)

2015. jan. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

...remek, a Hardveraprós linkemet megölte a Gyakorikérdések, csókoltatom a programozót.

Küldöm a linket privátban.

2015. jan. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!