Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rendeltem egy SAMSUNG UE40H640...

Rendeltem egy SAMSUNG UE40H6400AWXXH 40" a számítógépemhez? 3d filmek lejátszását mivel szerencsésebb megoldjam?

Figyelt kérdés

A számítógépről egy program segítségével?

Vagy inkább usbvel dugjam rá a televizióra a filmeket és azon keresztül játszam le?

ha program milyen programot szedjek le amivel élvezhető a tévézés?



2015. jan. 24. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Felesleges külön pendriveról, ha amúgy gépre kötöd rá.

Side-by side 3D-s filmeket keress, azt bármilyen lejátszóval le tudod játszani, mivel ott egy fájl az egész, mint egy sima 2D-s filmnél. A két képanyag (jobb és bal) egymás fölött vagy egymás mellett van össze összenyomva, majd azt a távirányítón található gombbal a TV átalakítja 3D-sre, nem kell külön program.


A TV-n kiválaszthatod, hogy horizontálisan vagy vertikálisan van összenyomva, illetve tudod cserélni a jobb és bal oldali képet, tudod a 3D mélységet állítani, stb.

2015. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor a tv csak sbs-os 3d-t tud lejátszani a beépített 3d-vel?

a bd50 és bd25 is egy formátum? ha nem milyen formátumok vannak és azokat esetleg le tudom játszani egy a gépre telepített program segítségével?

2015. jan. 24. 15:41
 3/4 A kérdező kommentje:
egyszó mint száz ncoreon milyen 3d-s filmeket nézegessek? ehhez a tv-hez és ha esetleg rssz formátumot töltök le azt is le tudom e játszani a gépen egy lejátszó segítségével
2015. jan. 24. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak olyat tud lejátszani, viszont azokhoz már külön program kell, ami összefűzi a két fájlt.

A BD25 és BD50 az a Blu-Ray lemez formátuma, 25 vagy 50 GB-os, a filmhez nincs köze.


Ilyen témákat itt nem szabad kitárgyalni, de tegyük fel, hogy te találtál egy "online videókölcsönzőt".

Na most ebben a "videókölcsönzőben" általában ezek .mkv kiterjesztésű fájlok amit pl az ingyenes VLC Media Player nagyon szépen le tud játszani.


Szoktak megadni preview képeket, azt figyeld, hogy valahogy így nézzenek ki:

[link]

Tehát elnyújtva, vagy egymás mellett, vagy egymás fölött.

2015. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!