Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangfalak kipróbálása, hogy...

Hangfalak kipróbálása, hogy működnek e?

Figyelt kérdés

Van itthon két hangfalam. Nem nagy történet, két 25 wattos. Úgy kaptam egyik ismerősömtől.


Az érdekelne, hogy hogyan lehet kipróbálni valahogy hogy működik e? OK tudom kössem rá valamire és ha szól akkor működik, ha meg nem szól akkor nem.

Csak hogy pont az a bajom, hogy nincs itthon semmi hifim. Ami volt eladtam és most akarok venni valami hifit és ezért lenne jó tudni, hogy szólnak e vagy sem. Mert ha nem akkor valami hangfal is kell majd.



2015. jan. 26. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd ki a távirányítóból a 1,5V-os elemet, azzal ellenőrizd. Nem zene lesz, csak pattan. A polaritástól függően hangszór vagy hangszív.
2015. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 ohmos. Akkor is működik ez a módszer?
2015. jan. 27. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit dilemmázol. Erősítőt nyilván venned KELL mindenképpen. Utána majd kiderül, hogy szól-e és főleg hogy hogyan szól a hangsugárzó!
2015. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!