Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Oculus Rift DK2-őt szeretnék...

Oculus Rift DK2-őt szeretnék venni már ki is néztem hogy honnan rendelem meg viszont tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy kicsit többet szeretnék megtudni a készülékről meg tudnátok mondani hogy pc-re xbox-ra ps-re egyaránt rá lehet csatlakoztatni?Egyéb érdekességeket is mondhattok hogy ezt fel kell telepíteni?Jár hozzá telepítőcd?Kábellel kell csatlakoztatni? Sóval nagyon megköszönném ha tudnátok ebben segíteni és még egyéb érdekességeket is írhattok.Előre is köszönöm!

#Oculus #Oculus Rift2
2015. jan. 31. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Jézusom...


Oculus Rift még nem jelent meg, a DK2 az a Development Kit 2, fejlesztőknek szánt változat, hogy tudjanak rá csinálni játékot.


Persze megveheti egy teljesen random ember is, de pár demón kívül nem fogsz tudni vele mit csinálni, és majd sírhatsz, hogy a végleges verzió mennyivel jobb és olcsóbb.


PS-el és Xbox-al meg valószínűleg sosem fog működni, túl gyengék hozzá (ebből adódóan gépből is egy viszonylag erősebb kell neki).

2015. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszod ezeket nem tudtam.
2015. jan. 31. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább hololens-et(majd, ha megjelenik)
2015. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben kössz :) de láttam hogy a Oculus rift dk2-őn vannak mindenféle játékok és lehet játszani(youtubon láttam) pl:call of duty stb..
2015. jan. 31. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/user/thevrhu itt sok mindent megtudhatsz
2015. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen köszi! :) a hololens nagyon komoly
2015. jan. 31. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!