19901993 kérdése:

Fiat Punto III autó hifi beépítésben szeretnék segítséget kérni, illetve tanácsokat. Valaki szerelt már be ilyen autóba?

Figyelt kérdés

Nem rég vásároltam egy Fiat Punto-t III-as széria.

És a régi kocsimból szeretném átvinni a zenét (erősítő, mélynyomó) Leginkább a táp kábel elvezetéséve kapcsolatosan szeretnék tanácsot kérni, mert néztem a kormány alatt a kábeleket amik mennek ki a motortérbe, de azokkal nem tudom elvezetni, mert elég szűk a hely. Tehát valami ötlet az akksihoz juttatásához? Akár képek is jöhetnének :)



2015. febr. 1. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Fúrsz neki átvezetővel.


[link]

2015. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van egy gumi átvezető a fékrásegítő mellett (belülről nézve a kuplungpedál felett). Itt van nekem is átvezetve az erősítő pozitív vezetéke. Nem egyszerű átvezetni, főleg ha abs-es a Puntod. Át kell lyukasztani vmivel óvatosan, nehogy megsérüljenek a vezetékek vagy a hátsó ablakmosó műanyagcsöve. A csomagtartóig a küszöbtakaró műanyag alatt tudod elvezetni. Ezt két csavar tartja, utána pattintani kell.
2015. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudnál képek küldeni a te rendszeredről? Az enyémben van ABS is...
2015. febr. 2. 13:03
 4/6 donfetibo válasza:

Ezen az oldalon mindent meg találsz amit akarsz a bekötési rajztól kezdve autó típus szerint is!!!

: [link]

a többi itt: [link]

2015. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 donfetibo válasza:

Ezt is nézd meg ez pontos leírás képekkel, meg minden:

[link]

2015. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalakat, meg is kérdeztem kommentbe. Köszönöm!
2015. febr. 5. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!