Ez lehet igazi beats füles?

Figyelt kérdés
Néztem ezt a fülest barátnőmnek és megvenném. Szerintetek eredeti? Sok ilyen kérdést olvastam és ott sokan mondták hogy hogyan állapithatom meg hogy igazi. Az volt az egyik hogy a szériaszámát ellenőrizzem . Annyi bajom van hogy nem tudom hogy kell de a széria száma : 190003-00 (A fülesnek a fejméret állitható részénél volt belül) Valaki megtudja nekem nézni hogy eredeti e? Ti mit gondoltok? Ők azt mondták hogy ők is kéz alól vették 35000ért. Szerintem lehet benne valami de nem tudom. MIt nézzek még? Mit csináljak? Lehet eredeti?
2015. febr. 3. 21:09
 1/10 A kérdező kommentje:
2015. febr. 3. 21:12
 2/10 anonim válasza:
ez tuti hamisítvány nem vennék ilyet a helyedben!
2015. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? A szériaszámot tudja valaki ellenőrizni?
2015. febr. 3. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem is hamis...elég profi replikák vannak...

amúgy, ink felejtsd el a Beats-et ha jót akarsz, az egy divatszar...egy AKG, Sony, netán Panasonic simán lekörözi...

2015. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lehet eredeti?

2015. febr. 3. 21:41
 6/10 anonim válasza:
kajak inkább vennél egy ezer forintos fülest ember.. mint mindenki más:D de ha sok pénzed van akkor hajrá.
2015. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
;) De ez lehet eredeti?
2015. febr. 3. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:
az tuti eredeti amit boltba veszel...sok sok tizezresért...ember, vegyél egy AKG-t ha annyira televagy pénzzel, ne a szar Beats-et...xd
2015. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nem kell drága füles csak jól szóljon legyen rózsaszinben és legyen azért valami márkája
2015. febr. 3. 21:56
 10/10 anonim ***** válasza:
menj a media marktba vagy vmi másik elektronikai üzletbe és ott kérj tanácsot h pontosan mit ajánlanak:)
2015. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!