Van egy Lenovo Miix 2 8" tabletem és azt mondták tudod bele rakni simet, de hol?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
RTFM!
2015. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, rtfm, de a kérdező számára ez kb. misson impossible level 28.
2015. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az rtfl azt jelenti, hogy olvasd el a leírást
2015. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A medve megy az erdőben, nagyon kanos, már napok óta nem szeretkezett. Egyszercsak találkozik a sünivel.

-Na, a sünt most jól megszekszualizálom! - gondolja a medve. De a sün megorrontja az alantas szándékot, összegömbölyödik, és rákiált a medvére:

- Hagyjál engem békén, medve, különben is én is hím vagyok!

Mire a medve felkapja a tüskés gombócot és izgatottan forgatni kezdi:

- Mivel mondtad, mivel mondtad?!?!


Na, ez a történet jutott eszembe, amikor elképzeltem, hogy a kérdező izgatottan forgatja a tabletet, hogy melyik lukba nyomhatna be egy SIM-kártyát.

2015. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fúrjá' rá lyukat oszt rakd bele. ajánlom a Bosch ütvefúrókat:D (bár a Te csóri tabletednek jó egy Black&Decker is xd)
2015. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
olvasd el a használati utasitást amit adtak hozá .de mivel a 3G opcionális lehet hogy a tiédel nem lehet telefonálni mert 2 változat van belőle ezt a dobozán is rá van írva hogy 3g vagy csak wifis a tablet.
2015. febr. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!