Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple earpods fülhallgatónak...

Apple earpods fülhallgatónak csak a fele szól. ?

Figyelt kérdés
Vettem egy utángyártott earpods-ot pár hete. Nemrég elromlott, és most csak a bal oldala szól.(egyébként másik 3 előző fülhallgatómmal is ez történt) Nem értem, hogy mi történt. Hogyan lehet kijavítani, ha egyáltalán kilehet? Kérlek segítsetek! Köszönöm előre is! :)

2015. febr. 4. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet az egyik füled elrontja
2015. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D lehet
2015. febr. 4. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Fülhallgatóknak ez gyakori hibája, pláne az olcsóbb/rosszabb minőségűeknek.


Valószínűleg kontakthibás, valamelyiket meg lehet csinálni, valamelyiket nem, de utána már valószínűleg nem lesz olyan szép a füles, mivel a kábelt el kell vágni és megforrasztani, utána meg már nem lehet úgy összerakni, mint amilyen eredetileg is volt. Meg ezek után valószínűleg nem fogja sokkal tovább bírni.

2015. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) akkor legalább nem én vagyok az egyetlen akinek ilyen baja van :D
2015. febr. 10. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!